MET KNALDRANG WEER NAAR DE FILM IN 2022
DONDERDAG 13 JANUARI 2022 : SPENCER
Biopic van de Argentijnse regisseur Pablo ‘ Jackie ‘ Larrain, gebaseerd op de laatste Jaren van het leven van Diana, prinses van Wales met een verbluffenbde Kristin Stewart in de hoofdrol.
Duitsland / GB / VS / Chili ; 2021 ; 117 minuten
DONDERDAG 27 JANUARI 2022 : MADRES PARALELAS
Na het succes van ‘ Dolor y Gloria ‘ zet de Spaanse grootmeester Pedro Almodovarvrouwen en moeders terug in de spotlight, met een schitterende Penelope Cruz in de hoofdrol.
Spanje ; 2021 ; 123 minuten
DONDERDAG 10 FEBRUARI 2022 : E STATA LA MANO DI DIO
( THE HAND OF GOD )
Pablo ‘ La Grande Bellezza ‘ Sorrentino keert terug naar zijn geboorteplaats om zijn meest persoonlijke verhaal tot nu toe te vertellen over lot, familie, sport, film, liefde en verlies.
Italië ; 2021 ; 130 minuten
DONDERDAG 24 FEBRUARI 2022 : THE WORST PERSON IN THE WORLD
In deze Noorse prent besluit Julia, op haar dertigste, meer uit het leven te halen en zet ze een punt achter haar relatie met de 45-jarige succesvolle schrijver Axel. Ze ontmoet de jongere Eivind, met wie ze zich in een nieuw avontuur stort.
Noorwegen ; 2021 ; 128 minuten